Na tomto mieste nájdete všetky potrebné informácie ohľadom fungovania našej požičovne motocyklov.

Čo všetko potrebujete aby ste si mohli prenajať motocykel ?

1. Platný vodičský preukaz príslušnej skupiny, ako je uvedené pri Vami vybranom vozidle.
2. Platný občiansky preukaz.
3. Vlastná motorkárska výstroj, minimálne prilba.
4. Vratná kaucia v príslušnej výške, ako je uvedené pri Vami vybranom vozidle. Kauciu je možné zložiť v hotovosti, alebo zablokovaním príslušnej čiastky na Vašej platobnej karte.

Ako na to ?

1. Vyberte si na našej stránke vozidlo, ktoré si chcete prenajať. Vyberte si voľný dátum (obsadené dátumy sú v kalendári označené červenou farbou a nie je už možné na tento dátum dané vozidlo požičať), ktorý Vám vyhovuje, vyplňte rezervačný formulár. Najneskor nasledujúci pracovný deň sa Vám ozveme, overíme Vašu rezerváciu prípadne Vám zodpovieme vaše otázky a ak je všetko v poriadku potvrdíme Vám rezerváciu o čom budeme informovaný aj e-mailom a Vami vybrané vozidlo bude na daný dátum rezervované iba pre Vás. Prostredníctvom formulára na našej stránke je možné rezervovať si motocykel na maximálne 7 dní, ak potrebujete vozidlo na dlhšie obdobie neváhajte nás kontaktovať. Rovnako nie je možné vozidlo vyzdvihnúť ani vrátiť počas víkendu.
2. V dohodnutý dátum prídete k nám na Studenú 5 do Bratislavy, ak by ste mali náhodou problém to nájsť, zavolajte nám, náš pracovník Vás rád odnaviguje. Náš pracovník Vám ukáže vozidlo, zodpovie Vám všetky Vaše dotazy ohľadom vozidla a vysvetlí základné funkcie. Spolu vyplníte preberací protokol od vozidla rovnako, keď vozidlo priveziete naspäť, náš pracovník ho od Vás preberie. Preberací protokol je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o prenájme dopravného prostriedku, ktorú je potrebné podpísať a rovnako aj zložiť vratnú kauciu.
3. V prípade, ak máte kedyľvek počas doby trvania prenájmu otázky ohľadom vozidla alebo si chcete vozidlo nechať dlhšie neváhajte nás kontaktovať – sme tu pre Vás a radi Vám poradíme a pomôžeme ak to je v naších silách.
4. Keď vozidlo priveziete späť, spolu s našim pracovníkom vyplníte preberací protokol, že vozdilo ste vrátili v poriadku. Uhradíte nám cenu za prenájom podľa platného cenníka vrátane prejazdených kilometrov nad rámec balíka, ak ste prejazdili viac ako ste mali predplatené. Vratime Vám vratnú kauciu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
5. Zaujalo Vás vozidlo a chceli by ste ho odkúpiť ? Kľudne sa spýtajte nášho pracovníka, vozidlá sú pravidelne menené a predávané za výhodných podmienok.
6. Doporučte nás Vašim známym..

Aké sú to motocykle ?

1. Motocykle sú značky Kawasaki, jedná sa o nové vozidlá s minimálnym počtom najazdených kilometrov, ktoré sú vo výbornom technickom stave, sú pravidelne kontrolované a servisované.
2. Motocykel vždy dostávate čistý a s plnou nádržou, v rovnakom stave nám ho aj vraciate späť.
3. Motocykle majú PZP a havarijné poistenie.